Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kończyce-Kolonia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

980 000 zł5 600 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości - działkę budowlaną o powierzchni 0,5600 ha (5 600 m ), o wymiarach 56m x 104m, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Kochanowskiego

Wieniawa(Kończyce-Kolonia + 18 km)

55 000 zł2 754 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 223/15.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Chorzowska

Dzierzków,Radom(Kończyce-Kolonia + 8 km)

3 000 000 zł8 387 m² 357,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - ul. Chorzowska Działka została przygotowana pod budowę budynku magazynowego z dokami załadunkowymi oraz z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Małęczyn

Małęczyn(Kończyce-Kolonia + 14 km)

109 000 zł974 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szydłowiecka

Jastrząb(Kończyce-Kolonia + 16 km)

250 000 zł1 668 m² 149,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w gminie Jastrząb powiat Szydłowiec o powierzchni 0,1668 ha. Teren płaski nie ogrodzony. Idealna działka pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Rajec Poduchowny

Rajec Poduchowny(Kończyce-Kolonia + 15 km)

210 000 zł957 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 957 m , położona w Rajcu Poduchownym (obręb 0320), gmina Jedlnia-Letnisko, zlokalizowana w spokojnej i rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wałsnów

Wałsnów(Kończyce-Kolonia + 12 km)

95 420 zł1 468 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 1468 m Wałsnów, gmina Orońsko Idealne miejsce na Twój dom, ogród i rodzinne życie zaledwie 15 minut od granicy Radomia - Spokój, przestrzeń i natura.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Taczów(Kończyce-Kolonia + 10 km)

85 000 zł724 m² 117,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Taczów, gmina Zakrzew Powierzchnia: 724 m (nr ewid. 482) wymiary ~22x32 Cena: 117 zł/m Możliwość dokupienia sąsiadujących działek - wówczas: 3 działki (482,483,484) ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Domaniów

Domaniów(Kończyce-Kolonia + 15 km)

199 000 zł3 001 m² 66,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domaniów - osada duży las. 700m. od zalewu domaniowskiego. Gmina Przytyk. 504h. zbiornik retencyjno/rekreacyjny powstał w 2001r. na rzece Radomce. Żaglówki, kajaki, motorówki, łowiska ryb.

Szczegóły ogłoszenia

2 647 980 zł14 711 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną o pow. 14 711 m2 w Radomiu przy ul. Mieszka 1. Podstawowe informacje; - na sprzedaż atrakcyjnie działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Olchowa

Maków Nowy(Kończyce-Kolonia + 12 km)

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu? Zapraszam! Nie ma nic lepszego, niź istniejące osiedle z całą jego infrastrukturą. Działka Prostokątny, płaski teren o wymiarach 43x23 metry. Do działki prowadzi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij